Yazılım Hizmetlerimiz

Her firmanın kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bundan dolayıdır ki işleyişi kolaylaştırmak ve rutin hale getirmek için bir araca gereksinim vardır. Genellikle araç olarak bilişim ortamı ve yazılımlar kullanılır.

Özel yazılımın avantajlarından bazıları;

-Paket yazılımlara göre Fiyat-Performans avantaj sağlamaktadır.
-En yeni ve ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek teknolojinin kullanılması.
-Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir olması.
-Etkin ve sürekli teknik destek sağlanabilmesi.
-Geliştirilmeye her zaman açık olması.

Turkuaz Yazılım

İhtiyaçlarınızı karşılayarak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunmaktayız.

Yönet

Üret

Büyüt

Başla

Yazılımlarımızdan Örnekler

TurDental,diş hekimliği için geliştirilmiş bir işletim programıdır.Programın işletim kurgusu yapılırken en az sond kadar diş hekimlerinin elinin altında olması ve sisteme girilen her türlü bilgiyi birbiriyle ilintili olarak sınıflandırabilmesi hedeflenmiştir. TurDental,hiç bir şey unutmayan,ihtiyacınız olan her an her türlü bilgiyi siz sormadan karşınıza çıkaran ve sizin için gerekli kontakları sağlayan kusursuz bir asistandır.

TurFollowup ile firmanızda İşlerin ve görev atamalarının kolay bir şekilde girilmesi, e-posta ile bilgilendirme ve hatırlatma sayesinde işleriniz takipsiz kalmaz.
TurCam Cam dekarasyon,üretim gerçekleştiren firmaların ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiştir.Yazılım sayesinde stok ve sipariş bilgilerinizin takibini gerçekleştirebilir,siparişte metrekül hesabını otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.
Logo ile entegreli çalışan yazılım,cari hesap kart hareketlerinin tümünü okuyarak fifo yöntemine göre sanal olarak borç kapama yapıp,borç yaşlandırma ve borç dağılım raporu verir..

TURKUAZ

  • Bilişim sektöründe gelişen teknoloji ile uyumlu yenilikçi ve kaliteli projeleriyle,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

  • Adres: Darülaceze Cad. Bilaş İş Merkezi
  • A Blok No: 31 K:4 D: 38
  • Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
  • Tel: 0212-250-51-21
  • E-Posta: [email protected]