Kuruluş

Turkuaz Bilgi İşlem;15 yılı aşkın süredir Bilişim Teknolojileri Sektöründe siz değerli müşterilerimizin operasyonel ve sektörel iş ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız yazılım, bilgisayarlı muhasebe, Network, veritabanı sistemleri , sunucu kurulumu ve yönetimi, grafik tasarım ve web tasarım gibi farklı dallarda uzmanlaşmış kadromuz ile müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm üretmektedir.

Vizyon

Güçlü kurumsal yapısı ile sektörel tecrübesini birleştirerek yeni projelere imza atmak.

Misyon

Sağlıklı ve istikrarlı bir biçimde büyüyerek sektörde aranan bir firma olmayı amaçlamaktayız, Bilişim sektöründe gelişen teknoloji ile uyumlu yenilikçi ve kaliteli projeleriyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Kuruluş

1998

Turkuaz Bilgi İşlem; 1998 senesinde Bilişim Teknolojileri Sektöründe siz değerli müşterilerimizin operasyonel ve sektörel iş ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur.

Yazılım

2005

Turkuaz Bilgi İşlem; Sektörde firmaların kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla,uzaman kadrosuyla özel yazlım üzerine çözümler üretmektedir.

LOGO

2000

Turkuaz Bilgi İşlem;Muhasebe yazılımları konusunda iş hayatının lider firmalarından Logo ile paket programların satışının yanı sıra teknik destek, eğitim, kurulum, uygun modül seçimi ve projelendirme konularında danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

TurDental

2012

Turkuaz Bilgi İşlem; Diş hekimlerinin ihtiyaçlarına yönelik,en az sond kadar diş hekimlerinin elinin altında olması ve sisteme girilen her türlü bilgiyi birbiriyle ilintili olarak sınıflandırabilmesi için paket yazılımı üretmiştir.

TURKUAZ

  • Bilişim sektöründe gelişen teknoloji ile uyumlu yenilikçi ve kaliteli projeleriyle,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

  • Adres: Darülaceze Cad. Bilaş İş Merkezi
  • A Blok No: 31 K:4 D: 38
  • Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
  • Tel: 0212-250-51-21
  • E-Posta: [email protected]